Dětský domov Jeseník-Lázně

Priessnitzova 405, 790 03 Jeseník, tel.: 584 401 116, e-mail: rediteldd@jesenik.com


Dětský domov Jeseník-Lázně
Novinky

Kapacita zařízení - 32 dětí

Počet dětí k dnešnímu dni  -   16

Volná pracovní místa -    0

Kontakt

Dětský domov a Školní jídelna,Jeseník

Priessnitzova 405, 790 03 Jeseník - lázně

Datová schránka - ID: sz9sgs4

Tel.: 584 401 116, 584 414 124, +420 702 017 429 (ústředna-pevná linka)

web: www.detskydomov-jesenik.com

IČO: 60045086

DIČ: CZ60045086

Číslo účtu: 2136-841/0100

Zřizovatel :  Olomoucký kraj

Zřizovací listina - na  - https://urad.kr-olomoucky.cz/organizace/Lists/.....

 

Úvod -> Jesenický týdeník

Jesenický týdeník

Děti z dětského domova děkují

Děkujeme Občanskému sdružení NA JEDNÉ LODI za uspořádání charitativní akce Vánoční strom dětí z dětských domovů, která probíhala od 16.11.-13.12. v prostorách knihkupectví Librex.

Děkujeme všem, kteří si našli cestu ke stromečku a přání nám spinili. Jmenovitě: Petr Paszer, pí Konyariková, Lada Zbořilová, Roman Hužvar, pí Bohárová Jaroslav Kočí, Lenka Lučanová, rodina Tsjchmanová, M.Gvozdová, pí Zichovská, Marie Stará, Vaňková a Pokorný, Jitka Formánková, pí Patáková, Petr Konečný, Michaela Osladilová, p. Fojtů, Lenka Lipová, Milena Darulová, pí Kozáková, Berušky (prodavačky Time Out), pí Durmanová, pí Polišenská, Jiřina Vlčková a Alena Marečková. Po ukončení akce Daruj radost 2x nám dárky předali zástupci občanského sdružení NA JEDNE LODI Martina Mařáková a Marcel Šos. I když se na dárky všichni těšíme, rozbalíme je až pod stromečkem. Děkujeme také za finanční hotovost Zájmové umělecké škole, která nám věnovala výtěžek z benefičního koncertu v Kapli. Přejeme všem zdraví a štěstí v novém roce.
Děti z Dětského domova v Jeseníku


Priessnitzův běh na sněhu

I přes nepřízeň počasí uspořádal Dětský domov v Jeseníku-lázních 12, ročník Priessnitzova běhu pro dětské domovy Olomouckého a Moravskoslezského kraje.

Běžecký okruh, který vedl v minulých letech areálem jsme museli zkrátit z důvodu sněhové nadílky, která ve spojení se silným větrem ohrožovala bezpečnost závodníků. Proto byly jednotlivé disciplíny pozměněny a přizpůsobeny novým podmínkám. Nově si děti zajezdily na bobech, stříleli pukem do branky, stavěly ze sněhu pyramidu a střelbu ze vzduchovky nahradila střelba míčkem na plechovky. Ostatní disciplíny jako překážková dráha, hod na koš a skoky v pytlích zůstaly zachovány. Soutěžíci museli také prokázat znalosti z našeho regionu ve vědomostním testu. Sobotní dopoledne bylo ve znamení dobré nálady a pěkných sportovních výkonů. I když přírodní podmínky zastrašily některé domovy a do našich hor nedorazily,, přesto se mezi sebou "popralo" o vítězství 30 závodníků ve 3 kategoriích. I letos patřily naše děti mezi nejlepší a Dětský domov Jeseník obsadil 1.místo. Díky finančnímu příspěvku města leseník se děti mohly radovat z medaili, pohárů, a hodnotných cen. Rovněž děkujeme za drobné ceny firmě Stomix spol. s.r.o. Odměnou všem soutěžícím byly ukázky výcviku policejních psů se zadržením pachatele a následná beseda s policisty o jejich mnohdy nebezpečné práci.
Kapušová Jana


 

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Partneři: Dětský domov Jeseník -